interface
design

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

ما چه کاری انجام می دهیم.

اتود های اولیه

بعد از انتخاب ایده مناسب اتودهای اولیه را آماده می کنیم. در این مرحله برای شما چیدمان ساده ایی به شکل خطی ارسال می گردد.

ایده پردازی

پپس از آنالیز خواسته های شما و تحقیقاتی که انجام داده ایم سناریو هایی برای ایده پردازی آماده می کنیم و از بین آنها آنچه که مناسب تر باشد را دنبال می کنیم.

یک جلسه حضوری یا اینترنتی

در این جلسه خط مشی کلی وب سایت شما مشخص خواهد شد و ما طبق توضیحات دریافتی بررسی ها و تحقیقات لازم را برای طراحی رابط کاربری سایت انجام می دهیم

تحویل پروژه

در مرحله پایانی فایل های psd کل پروژه برای شما ارسال می شود تا بتوانید به بهترین شکل براط اجرای سایت از آن استفاده کنید. نحوه ارسال با شما هماهنگ می شود.

اجرای طرح نهایی برای نسخه موبایل

در این مرحله رابط کاربری شما برای تناسب موبایل بهینه سازی می شود تا سایت را بدون مشکل در سایت هم ببینید.

طراحی نهایی

پس از اجرای اتود اولیه و دریافت نظرات شما اجرای نهایی صفحات را انجام می دهیم. در پس از پایان مرحله شما سایت نهایی خود را به صورت گرافیکی خواهید دید.

یوآینت
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن در واقع طراحی پوسته گرافیکی آن می باشد. طراحی پوسته گرافیکی سایت یک حرفه تخصصی می‌باشد که علاوه بر دیزاین صفحات استاندارد‌های user interface را بخوبی رعایت می‌کند و از دستاوردهای آن باید از برخورداری اپلیکیشن از یک طراحی خوب، تجربه کاربری آسان و از همه مهمتر ارائه زیبا و جذاب محصول یا خدمات نام برد.
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار uinet
ui/ux design

برای مشاوره یا سفارش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن لطفا فرم زیر با پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید...

۰۲۱۹۱۳۰۳۰۶۴

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@uinet.ir