web
design

طراحی سایت

طراحی سایت راه ورود شما به دنیای آنلاین می باشد. کافی است رویای خود را تصویر کنید و گام های اصولی را بردارید تا به رویای خود برسید. یکی از اساسی ترین اقدامات برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی طراحی سایت می باشد. سایت ها سیستم های مدیریت محتوای متفاوتی دارند که ما بر اساس ویژگی های بسیار زیاد وردپرس این سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کردیم. جالب است بدانید که حدود ۳۰٪ از سایت جهان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده اند. قدرت سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سئو زبان زد می باشد. افزونه های بسیار متنوع اجازه پیاده سازی همه ایده ها را می دهند. اکنون ما می توانیم سایت های متنوعی را همراه با استراتژی مناسب کسب و کار شما پیاده سازی کنیم و به توسعه کاری شما کمک کنیم.

ما چه کاری انجام می دهیم.

اتود های اولیه

بعد از انتخاب ایده مناسب اتودهای اولیه را آماده می کنیم. در این مرحله برای شما چیدمان ساده ایی به شکل خطی ارسال می گردد تا به صورت کلی بدانید ظاهر سایت شما چگونه خواهد شد

طراحی رابط کاربری یا طراحی سایت

در صورتی که شما مایل به طراحی رابط کاربری مستقل نباشید در این صورت مستقیما اجرای سایت شما در دستور کار قرار میگیرد.

یک یا دوجلسه حضوری یا اینترنتی

در این جلسه خط مشی کلی وب سایت شما مشخص خواهد شد و ما طبق توضیحات دریافتی بررسی ها و تحقیقات لازم را برای طراحی سایت شما انجام می دهیم.

تحویل پروژه

در مرحله پایانی پس از تسویه حساب سایت به شما تحویل داده خواهد شد. سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس اجرا خواهد گردید و ‌می‌توانید از مزایای بی شمار آن استفاده کنید.

ریسپانسیو برای موبایل

سایت شما بصورت ریسپانسیو طراحی می شود بنابراین در موبایل، تبلت و دسکتاپ به زیبایی هرچه تمام تر و بدون هیچ مشکل بصری و همچنین مشکلات سئو نمایش داده خواهد شد

طراحی نهایی

پس از اجرای اتود اولیه و دریافت نظرات شما اجرای نهایی صفحات را انجام می دهیم. پس از پایان این مرحله شما سایت نهایی خود را به صورت گرافیکی خواهید دید.

بعد از تحویل سایت اینگونه از شما پشتیبانی می کنیم

بعد از طراحی سایت شما را رها نمی‌کنیم. با جلسات آموزشی (درصورت نیاز) پشتیبانی ۳ ماهه و ورود محصولات بصورت استاندارد و رعایت اصول سئو پذیرای شما هستیم.

۳ جلسه آموزشی رایگان

برای مدیریت سایت ۳ جلسه آموزشی رایگان بصورت اختصاصی برای شما برگزار می کنیم. همچنین در طول ۳ ماه پشتیبانی بصورت رایگان سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. جلسات بیشتر با هزینه توافقی امکان پذیر است.

۳ ماه پشتیبانی رایگان

سایت شما را از لحاظ فنی ۳ ماه بصورت رایگاه پشتیبانی می کنیم و چنانچه مایل به پشتیبانی بیشتر باشید بصورت ماهانه هزینه ایی بابت پشتیبانی برآورد می شود. پشتیبانی ما بی چون و چرا است… پس روی این موضوع حساب کنید.

ورود ۱۰ عدد محصول یا خدمات به سایت

پس از طراحی سایت ۱۰ عدد محصول را به صورت رایگان وارد کرده و برای آنها سئو مقدماتی هم انجام می دهیم. مطالب و تصاویر سایت از شما گرفته می شود. چنانچه ورود محصول بیشتر نیاز داشته باشید با هزینه توافقی صورت می پذیرد.

رابط کاربری سایت طرح نقره ایی
بی مقدمه نقل قولی از بیل گیتس را به شما نشان می دهم. در آینده نزدیک شما یا صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید یا هیچ کسب و کاری ندارید. این جمله مدت زیادی است که در افکار من بازی می‌کند و اندیشه‌های جدیدی ایجاد میکند. در ضرورت طراحی سایت به همین جمله بیل گیتس بسنده می‌کنم و مابقی را به شما می‌سپارم.
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار uinet

پلان قیمت طراحی سایت

سایت فروشگاهی

میلیون 8
از پایه
  • 15 روز کاری
  • ریسپانسیو
  • کلیه امکانات فروشگاهی
  • امنیت بالا
فروشگاهی

سایت شرکتی یا شخصی

میلیون 6
از پایه
  • 10 روز کاری
  • ریسپانسیو
  • با امکانات درخواستی
  • امنیت بالا

امکانات شاخص سایت فروشگاهی

امکانات کامل فروشگاهی

انبارداری | آمار فروش | انواع تخفیف

سرعت لود بالا

سرعت بالای لود صفحات

امنیت کامل

رعایت کلیه موارد امنیتی سایت

چت آنلاین

امکان گفتگوی آنلاین با مشتریان و پاسخگویی به سوالات آنها

انواع درگاه پرداخت

ست کردن انواع درگاه پرداخت بانکی برای پرداخت ها

ارائه زیبای محصولات

ارائه زیبای محصولات و طراحی حرفه ایی صفحه اصلی و محصولات

رابط کاربری سایت uinet
یو آی نت طراحی رابط کاربری
طراحی رابط کاربری سایت

برای مشاوره یا سفارش کافی است فرم زیر را پر کنید. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت

برای مشاوره با ما تماس بگیرید...

02191303064

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@uinet.ir