instagram
design

طراحی پست و استوری اینستاگرام

طراحی پست و استوری اینستاگرام چالش های زیادی دارد که باید به همه این چالش ها مسلط باشیم تا بهترین محتوا را خلق کنیم. آشنایی کامل با فضای اینستاگرام، تعیین استراتژی مناسب و دیزاین حرفه ایی تنها بخشی از این موارد می باشند. طراحی پست و استوری اینستاگرام یکی از ضروریات این شبکه اجتماعی می‌باشد. ما در یو آی نت تمامی این موارد را به بهترین شکل خلق می کنیم تا یک محتوای بصری جذاب برای شما به یادگار بماند.

ما چه کاری انجام می دهیم.

تحویل پروژه

در مرحله پایانی فایل های تصویری کل پروژه برای شما ارسال می شود تا بتوانید به بهترین شکل برای ارسال در اینستاگرام به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده کنید و دستاوردهای عالی داشته باشید.

ایده پردازی

پپس از آنالیز خواسته های شما و تحقیقاتی که انجام داده ایم سناریو هایی برای ایده پردازی آماده می کنیم و از بین آنها آنچه که مناسب تر باشد را دنبال می کنیم و طراحی انجام می شود.

یک جلسه حضوری یا اینترنتی

در این جلسه خط مشی کلی وب سایت شما مشخص خواهد شد و ما طبق توضیحات دریافتی بررسی ها و تحقیقات لازم را برای طراحی رابط کاربری سایت انجام می دهیم

طراحی پست و استوری
این روزها که اینستاگرام روغن هر غذایی شده، بهتر هستش که برای رونق کسب و کارتون با جدیت و به خوبی از آن بهره ببرید. اما چگونه باید در این زمینه موفق باشیم. پاسخ این است که عوامل زیادی را باید در نظر گرفت که یکی از این عوامل محتوای بصری قوی و یا پرزنت تصویری خوب برای محصول است. اینجاست که باید بگویم ما میتوانیم به بهترین نحو ممکن این کار را برای شما انجام دهیم. طراحی پست، طراحی استوری، طراحی یونیفرم کلی پست ها از جمله خدمات یو آی نت می‌باشد.
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار uinet
طراحی پست و استوری
طراحی پست اینستاگرام
دیزاین پست اینستاگرام

برای مشاوره یا سفارش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن لطفا فرم زیر با پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید...

۰۲۱۹۱۳۰۳۰۶۴

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@uinet.ir