گاه نوشته های ما در زمینه طراحی رابط کاربری و دنیای گرافیک

دفتر ۱۰۰ برگ

گاه نامه

دفتر
۱۰۰ برگ

نام دفتر ۱۰۰ برگ که میاد مثل فهرست لنگر یکهو انگار یک جامپ میزنیم و میرویم به سالهای کودکی و دوران تحصیل و آن روزهایی که انواع دفترهای ۴۰ برگ، ۸۰ برگ و ۱۰۰ برگ در کیف هایمان پیدا می‌شد. دفتر ۱۰۰ برگ برای درس‌هایی استفاده می‌شد که تکالیف زیادی را برایش انجام می‌دادیم. اکنون ما اینجا هستیم، با یک دفتر ۱۰۰ برگ، منتها از نوع دیجیتالی. این عنوان را به این دلیل انتخاب کردیم که همچنان احساس می‌کنیم تکالیف زیادی برای انجام دادن داریم. احساس می‌ کنیم داشته های فراوانی را باید در این بستر دیجیتالی بنویسم. اما میدانیم که همان دانش آموزان دفترهای ۸۰ برگ و ۱۰۰ برگ قدیمی هستیم که حالا هر کداممان در کاری خبره شده‌ایم و برایتان حرف هایی داریم. اینجا و در این دفتر ۱۰۰ برگ مطالبی را با حالتی تعاملی با شما به اشتراک می‌گذاریم و از نظرات شما هم بهره می‌بریم و به خود اضافه می‌کنیم. پس در این مجال… در این دفتر ۱۰۰ برگ کنار ما باشید.

۱۲ راه برای کسب درآمد آنلاین

این روزها شاهد هستیم که فروشگاه های فیزیکی یکی پس از دیگر سایت های خود را برپا میکنند. در فروم ها و شبکه های اجتماعی

instagram page

اینستاگرام کجای کسب و کار من قرار دارد؟

اگر همه کسب و کار ما در یک پیج اینستاگرامی خلاصه شود کسب و کار ما دچار ریسک بسیار بالایی است. در این مقاله پیشنهادی را عنوان کرده ایم که با عمل به آن از مرحله ریسک رد می شوید و صاحب یک کسب و کار منسجم می شوید.

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

رابط کاربری یا ui

رابط کاربری یا UI چیست؟ اهمییت داشتن رابط کاربری یا ui جذاب رابط کاربری یا ui منحصربه فرد شما چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه یک